Při nákupu zboží nad
1600Kč
poštovné ZDARMA!

Povlečení – DANTE s.r.o. povlečení, záclony

Co je informační e-mail DANTE?

Od roku 2005 jsme zavedli novou službu pro své zákazníky, kterou jsme nazvali "Informační e-mail DANTE". Zhruba jednou měsíčně vybíráme z naší nabídky atraktivní zboží, o které mají naši zákazníci největší zájem. Na toto zboží vytvoříme výhodnou, časově omezenou, cenovou nabídku a rozešleme ji pomocí e-mailu svým zákazníkům. Nejedná se o reklamu, ale o nabídku za ceny, které obdrží pouze zákazníci, kteří mají aktivováno zasílání informačních e-mailů DANTE.

Jak se přihlásit k odběru informačních e-mailů DANTE? Stačí vyplnit formulář pro objednání katalogu ZDARMA, nezapomeňte uvést vaši e-mailovou adresu. Nejen že Vám zašleme ZDARMA katalog, ale zároveň Vám budeme zasílat výhodné nabídky pomocí informačních e-mailů DANTE.

Jak zrušit zasílání informačních e-mailů DANTE? Pokud si již nepřejete, abychom Vám zasílali naše výhodné nabídky zboží e-mailem, pak stačí kliknout na odkaz pro zrušení zasílání, který se nachází v dolní části každého našeho informačního e-mailu nebo nás kontaktovat na emailu dante@zaclony.cz, či telefonu 777 111 919.