Při nákupu zboží nad
1600Kč
poštovné ZDARMA!

LEVNÁ bavlna a krep

Zobrazuji 118 z celkového počtu zboží 38
cena od 429,- Kč vč. DPH

Kvalitní bavlněné povlečení s atraktivním a moderním vzhledem. Vzor v kombinaci různých odstínů zelené barvy je na obou stranách povlečení stejný. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny a zapíná se knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Kvalitní bavlněné povlečení s atraktivním a moderním vzhledem. Povlečení kombinuje různé odstíny hnědé barvy. Vzor je na obou stranách povlečení stejný. Povlečení se zapíná na knoflíky a je vyrobeno ze 100% bavlny.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Bavlněné povlečení, které vnese do vaší ložnice moderní a atraktivní nádech.Vzor v kombinaci černé a červené barvy je na obou stranách povlečení stejný. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny a zapíná se knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Moderní povlečení Siráno se vzorem, který odpovídá současným trendům v různých odstínech modré barvy. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny. Obě strany ložního povlečení jsou potištěné stejným vzorem. Zapínání je na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Moderní povlečení Siráno se vzorem, který odpovídá současným trendům v modní fialové barvě. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny. Obě strany ložního povlečení jsou potištěné stejným vzorem. Zapínání je na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Moderní povlečení Siráno se vzorem, který odpovídá současným trendům v jasně červené barvě. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny. Obě strany ložního povlečení jsou potištěné stejným vzorem. Zapínání je na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Světlé bavlněné povlečení z kvalitního materiálu. Ložní prádlo vhodné do každého interiéru s velkým vzorem větviček s lístky červené a černé barvy. Vzor je stejný na obou stranách ložní soupravy. Povlečení se zapíná na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Povlečení Radana s květinovým vzorem ve fialové barvě na bílém podkladu. Ložní souprava je ze 100% kvalitní bavlny se zapínáním na knoflíky. Obě strany povlečení jsou potisknuty stejně.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Vkusné povlečení Toledo je vyrobeno z kvalitní 100% bavlny. Výrazný moderní vzor v růžové barvě. Vzor kruhů je po celé ploše povlečení. Povlečení se zapíná na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Bavlněné povlečení Toledo v přírodních odstínech hnědé barvy. Moderní vzor kruhů je po celé ploše povlečení. Ložní prádlo se zapíná knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Vkusné povlečení Tigra ze 100% bavlny. Moderní vzor v přírodních odstínech hnědé barvy. Potisk povlečení je z obou stran stejný. Povlečení se zapíná na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Vkusné povlečení Tigra ze 100% bavlny. Moderní vzor v různých odstínech fialové barvy. Potisk povlečení je z obou stran stejný. Povlečení se zapíná na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Bavlněné povlečení LEON v moderním designu. Vzor je na obou stranách povlečení stejné. Různé odstíny šedé barvy dodávají ložní soupravě elegantní vzhled. Povlečení se zapíná knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Kvalitní bavlněné povlečení LEON vnese do vašeho interiéru moderní nádech. Vzor je na obou stranách ložní soupravy stejný. Na povlečení se střídají různé odstíny růžové barvy. Povlečení se zapíná knoflíky.