Při nákupu zboží nad
1600Kč
poštovné ZDARMA!

LEVNÁ bavlna a krep

Zobrazuji 1936 z celkového počtu zboží 38
cena od 429,- Kč vč. DPH

Kvalitní bavlněné povlečení LEON vnese do vašeho interiéru moderní nádech. Vzor povlečení laděný do různých odstínů hnědé barvy je na obou stranách ložní soupravy stejný. Povlečení se zapíná knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Kvalitní ložní prádlo ze 100% bavlny. Výrazný moderní vzor v různých odstínech modré barvy. Vzor kruhů je po celé ploše povlečení. Ložní souprava se zapíná knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Světlé bavlněné povlečení z kvalitního materiálu. Ložní prádlo vhodné do každého interiéru s velkým vzorem větviček s lístky laděným do modré barvy. Povlečení se zapíná na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Ložní prádlo vhodné do každého interiéru s velkým vzorem větviček s lístky laděným do fialové barvy. Stejný vzor je na obou stranách povlečení. Světlé bavlněné povlečení z kvalitního materiálu se zapíná na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Krásné výrazné ložní prádlo. Černá barva s bílým vzorem povlečení předurčuje k použití v moderních interiérech. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny a zapíná se knoflíky. Kromě běžného rozměru povlečení prodáváme i v prodloužené délce.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Výrazné a zajímavé povlečení z kvalitní bavlny. Kontrast světle šedého podkladu se sytě fialovou barvou dodává povlečení moderní vzhled. Kvalitní provedené zaručí barevnou a tvarovou stálost povlečení. Zapínání na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Kvalitní bavlněné povlečení v přírodních barvách. Moderní motiv čtverců v barvách sladěných do hnědých odstínů na tmavém béžovém podkladu. Povlečení je k dispozici v klasickém rozměru. Zapínání je na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Moderní motiv čtverců ve fialové, vínové a bílé barvě na kvalitním bavlněném povlečení, vyniká na světle šedém podkladu. Povlečení se zapíná na knoflíky a je v nabídce v klasickém rozměru.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Moderní povlečení ze 100% bavlny s výrazným motivem. Na povlečení se objevuje zelená barva od nejsvětlejších po sytější odstíny. Zapínání povlečení je na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Krásné povlečení ze 100% bavlny s výrazným moderním motivem. Na povlečení se objevují různé odstíny červené a oranžové barvy. Zapínání povlečení je na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Výrazné povlečení z kvalitní 100% bavlny v různých odstínech moderní fialové barvy s nápadných vzorem. Povlečení se zapíná na knoflíky a je k dispozici v provedení krep nebo hladká bavlna.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Nápadné povlečení z kvalitní 100% bavlny v různých odstínech příjemně modré barvy s výrazným vzorem. Povlečení se zapíná na knoflíky a je k dispozici v provedení krep nebo hladká bavlna.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Zářivé povlečení z kvalitní bavlny v růžové barvě s výrazným motivem kruhů tón v tónu. Kromě běžného rozměru 200 x 140cm máme v nabídce také francouzské povlečení 220 x 200cm se dvěma polštáři. Povlečení se zapíná na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Zajímavé a nápadité povlečení vyrobené z kvalitní 100% bavlny. Povlečení s výrazným motivem kruhů v červené a černé barvě na bílém podkladu. Zapínání povlečení je na knoflíky. Kromě běžného rozměru 200 x 140cm máme v nabídce také francouzské povlečení 220 x 200cm se dvěma polštáři.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Pěkné moderní ložní povlečení v přírodních odstínech hnědé na světlém podkladu. Povlečení nabízíme v běžném rozměru 200 x 140 cm a také ve francouzském rozměru 220 x 200 cm se dvěma polštáři. Ložní souprava je vyrobena ze 100% bavlny. Zapínání na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Zajímavé a pěkné bavlněné povlečení. Příjemná a výrazná kombinace různých odstínů fialové v moderním vzoru. Povlečení se zapíná na knoflíky. Nabízíme povlečení v klasickém rozměru 200 x 140cm a ve francouzském 220 x 200cm se dvěma polštáři.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Povlečení Ringo v atraktivní fialové barvě s moderním vzorem nabízíme ve dvou rozměrech. Je k dispozici v klasickém rozměru 200 x 140cm i ve francouzském 220 x 200cm se dvěma polštáři v balení. Z jedné strany je ložní souprava fialová s motivem kroužků tón v tónu, druhá strana je světlá. Povlečení se zapíná na knoflíky a je vyrobeno z kvalitní balvny.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Příjemné povlečení v přírodních odstínech hnědé barvy. Povlak deky je z jedné strany světle béžový s vkusným motivem v hnědé barvě, druhá strana je tmavě hnědá se vzorkem kruhů. Povlečení se zapínáním na knoflíky je vyrobeno ze 100% bavlny. Dodáváme buď v klasickém rozměru 200 x 140cm nebo ve francouzském 220 x 200cm se dvěma polštáři v balení.