Při nákupu zboží nad
1600Kč
poštovné ZDARMA!

Povlečení

V této sekci naleznete nejrozmanitější výběr povlečení v krepu, bavlně, bavlněném saténu. např.dětské vzory - večerníček, krteček, maková panenka a další.
Zobrazuji 5572 z celkového počtu zboží 118
cena od 149,- Kč vč. DPH

Krásný polštářek s Minnie ve fialkové barvě, materiál 100% polyester mikrovlákno, plněný dutým vláknem

cena od 519,- Kč vč. DPH
-20%

Povlečení Mickey v krásné žluté barvy. Na jedné straně je velký obrázek myšáka Mickey, Minnie a Pluta. Motiv se v menším opakuje i na druhé straně povlečení po celé jeho ploše. Na polštáři jsou i další Mickeyho kamarádi. Povlečení se zapíná zipem.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Krásné výrazné ložní prádlo. Černá barva s bílým vzorem povlečení předurčuje k použití v moderních interiérech. Povlečení je vyrobeno z kvalitní bavlny a zapíná se knoflíky. Kromě běžného rozměru povlečení prodáváme i v prodloužené délce.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Výrazné a zajímavé povlečení z kvalitní bavlny. Kontrast světle šedého podkladu se sytě fialovou barvou dodává povlečení moderní vzhled. Kvalitní provedené zaručí barevnou a tvarovou stálost povlečení. Zapínání na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Kvalitní bavlněné povlečení v přírodních barvách. Moderní motiv čtverců v barvách sladěných do hnědých odstínů na tmavém béžovém podkladu. Povlečení je k dispozici v klasickém rozměru. Zapínání je na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Moderní motiv čtverců ve fialové, vínové a bílé barvě na kvalitním bavlněném povlečení, vyniká na světle šedém podkladu. Povlečení se zapíná na knoflíky a je v nabídce v klasickém rozměru.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Moderní povlečení ze 100% bavlny s výrazným motivem. Na povlečení se objevuje zelená barva od nejsvětlejších po sytější odstíny. Zapínání povlečení je na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Krásné povlečení ze 100% bavlny s výrazným moderním motivem. Na povlečení se objevují různé odstíny červené a oranžové barvy. Zapínání povlečení je na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Výrazné povlečení z kvalitní 100% bavlny v různých odstínech moderní fialové barvy s nápadných vzorem. Povlečení se zapíná na knoflíky a je k dispozici v provedení krep nebo hladká bavlna.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Nápadné povlečení z kvalitní 100% bavlny v různých odstínech příjemně modré barvy s výrazným vzorem. Povlečení se zapíná na knoflíky a je k dispozici v provedení krep nebo hladká bavlna.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Zářivé povlečení z kvalitní bavlny v růžové barvě s výrazným motivem kruhů tón v tónu. Kromě běžného rozměru 200 x 140cm máme v nabídce také francouzské povlečení 220 x 200cm se dvěma polštáři. Povlečení se zapíná na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Zajímavé a nápadité povlečení vyrobené z kvalitní 100% bavlny. Povlečení s výrazným motivem kruhů v červené a černé barvě na bílém podkladu. Zapínání povlečení je na knoflíky. Kromě běžného rozměru 200 x 140cm máme v nabídce také francouzské povlečení 220 x 200cm se dvěma polštáři.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Pěkné moderní ložní povlečení v přírodních odstínech hnědé na světlém podkladu. Povlečení nabízíme v běžném rozměru 200 x 140 cm a také ve francouzském rozměru 220 x 200 cm se dvěma polštáři. Ložní souprava je vyrobena ze 100% bavlny. Zapínání na knoflíky.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Zajímavé a pěkné bavlněné povlečení. Příjemná a výrazná kombinace různých odstínů fialové v moderním vzoru. Povlečení se zapíná na knoflíky. Nabízíme povlečení v klasickém rozměru 200 x 140cm a ve francouzském 220 x 200cm se dvěma polštáři.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Povlečení Ringo v atraktivní fialové barvě s moderním vzorem nabízíme ve dvou rozměrech. Je k dispozici v klasickém rozměru 200 x 140cm i ve francouzském 220 x 200cm se dvěma polštáři v balení. Z jedné strany je ložní souprava fialová s motivem kroužků tón v tónu, druhá strana je světlá. Povlečení se zapíná na knoflíky a je vyrobeno z kvalitní balvny.

cena od 429,- Kč vč. DPH

Příjemné povlečení v přírodních odstínech hnědé barvy. Povlak deky je z jedné strany světle béžový s vkusným motivem v hnědé barvě, druhá strana je tmavě hnědá se vzorkem kruhů. Povlečení se zapínáním na knoflíky je vyrobeno ze 100% bavlny. Dodáváme buď v klasickém rozměru 200 x 140cm nebo ve francouzském 220 x 200cm se dvěma polštáři v balení.

cena od 459,- Kč vč. DPH

cena od 519,- Kč vč. DPH
-20%

Povlečení jako stvořené pro kluky, jejichž vzorem je tento akční hrdina. Povlečení Spiderman 2 je vyrobeno z kvalitní bavlny a dodáváme jej v klasickém rozměru 200 x 140cm. Povlečení se zapíná zipem.