Při nákupu zboží nad
1600Kč
poštovné ZDARMA!

Povlečení FOTOTISK

V sekci FOTOTISK naleznete bavlněné ložní povlečení, které je vyrobené metodou fototisku. Na bavlněné ložní povlečení je možné pomocí technológie fototisku umístit prakticky libovolný obrázek. Velice oblíbené jsou povlečení s pejskama, kočičkama ale i s k
Zobrazuji 15 z celkového počtu zboží 5
cena od 519,- Kč vč. DPH
-20%

cena od 509,- Kč vč. DPH
-22%

Obdivovatelé šelem nebo spíše šelmiček kočkovitých pozor! Roztomilé koťátko na vás koukne z košíku na novém povlečení pro ctitele koček. Světlé povlečení v provedení fototisk je bavlněné a díky preciznímu zpracování barevně i tvarově stálé. Zapínání na zip.

cena od 519,- Kč vč. DPH
-20%

Máte rádi opravdu velké kočky? Povlečení LEOPARD je pro vás jako stvořené. Tmavá ložní souprava s obrázkem nádherného leoparda je vyrobena ze 100% bavlny a díky kvalitnímu zpracování je tvarově i barevné stálá. Povlečení se zapíná na zip.

cena od 509,- Kč vč. DPH
-22%

Nesmí vám pes do postele? Toto roztomilé štěňátko si do postele určitě pustíte. Krásné bavlněné povlečení laděné do zelené barvy s velkým obrázkem pejska. Povlečení je díky svému kvalitnímu provedení tvarově i barevně stálé. Povlečení se zapíná na zip.

cena od 690,- Kč vč. DPH

Moderní a atraktivní povlečení v tmavé barvě s motivem dvou lvů. Vysoce kvalitní provedení fototisku zaručuje barevnou stálost. Povlečení se zapíná kvalitním zipovým uzávěrem a je vyrobeno ze 100% bavlny.