Při nákupu zboží nad
1600Kč
poštovné ZDARMA!

Záclony - DANTE záclony

Přejete si zútulnit a zkrášlit svůj byt nebo kancelář záclonami? Tak právě pro vás jsme v patře záclony připravili širokou nabídku záclon. Záclony nabízíme v různých výškách a vzorech. V naší nabídce najdete záclony kusové, záclony v metráži, záclony malované a záclony bílé. Záclony malované i bílé nabízíme se vzory zvířátek, kytiček, geometrických tvarů nebo pohádkových postaviček např. DISNEY. Jako novinku jsme naši nabídku rozšířili také o záclony provázkové. Dále nabízíme voálové záclony, vyšívané záclony a další. Zasíláme záclony na dobírku.
Zobrazuji 253270 z celkového počtu zboží 704
cena od 399,- Kč vč. DPH

Plyšová deka v olivově zelené barvě. Měkká plyšová deka, kterou můžete použít k zachumlání nebo jako přehoz přes postel nebo sedačku.

cena od 329,- Kč vč. DPH

Skvělá osuška pro opravdové fandy. Měkká osuška je vyrobena ze 100% bavlny. Udělejte radost svému malému nebo velkému fotbalistovi klubovou osuškou Mancheszer United.

cena od 329,- Kč vč. DPH

Úžasná osuška INIESTA pro malé i velké fotbalisty. Měkká osuška je vyrobena ze 100% bavlny. Rozměr osušky je 75x150 cm.

cena od 389,- Kč vč. DPH

Kusová provázková záclona MARISA s moderním vzorem. Záclona je vhodná spíše do moderních interiérů.

cena od 129,- Kč vč. DPH

Bílá výrazná záclona JUSTA vypadá zájímavě díky velkému vzoru vlnovek. Záclonu vám na přání můžeme na okraji obšít a nahoru našít řasící stužku.

cena od 119,- Kč vč. DPH

Záclona ERIKA se hodí do každého interiéru. Velký výrazný vzor zdobí záclonu po celé její ploše. Nechejte si záclonu obšít po okrajích a na horní okraj záclony našít řasící stužku.

cena od 119,- Kč vč. DPH

Záclona ANTOSIA je zdobena jemným vzorem. Na spodní části záclony jsou malé obloučky. Záclona je nhodná do každého interiéru. Pokud si budete přát záclonu vám obšijeme a na horní okraj našijeme řasící stuhu.

cena od 89,- Kč vč. DPH

Bílá moderní záclona se vzorem lístků po celé ploše záclony. Spodní okraj záclony je zdoben výrazným bílým pruhem. Záclonu si můžete nechat si obšít po bocích a na horní okraj našít řasící stužku.

cena od 169,- Kč vč. DPH

Sedák bílé barvy se zeleným vzorem. Sedák je vhodný na každou židli a je opatřen stužkami na přivázání.

cena od 169,- Kč vč. DPH

Měkký světlý podsedák vhodný na každou židli opatřený stužkami na přivázání k židli. Na podsedáku je vzor zelených lístků.

cena od 169,- Kč vč. DPH

Bílý pohodlný sedák se vzorkem v zelené barvě, který se hodí na každou židli. Na podsedáku jsou stužky na přivázání k židli.

cena od 769,- Kč vč. DPH

cena od 179,- Kč vč. DPH

Jakostní bambusové prostírání LUX v tmavě hnědé barvě. Bambusové prostírání využije při stolování doma i na zahradě. Balení 4 kusů prostírání.

cena od 289,- Kč vč. DPH

Osuška se Spidermanem ze 100% bavlny, česané vlákno

cena od 359,- Kč vč. DPH
-18%

Elegantní kusová záclona Oriental jednoduchého a přesto výrazného vzhledu. Hladká bílá záclona s neprůhlednými pruhy ve spodní části. Záclona je oblouková a díky tomu propouští dostatek světla do místnosti.

cena od 439,- Kč vč. DPH

Hrubší bílá záclona s jemným vzorkem po celé ploše záclony. Spodní okraj záclony je ozvláštněn jemnými třásněmi. Záclonu nabízíme jako kusovou.